«

»

Jan 11

Yeniden…

Küçük meleğimle yeniden burdayız. Uzun zaman ara verdiğimizin farkındayım, bunun adı vakit bulamamak da değil aslında. Sürekli ertelenince  zaman ne kadar da çabuk geçmiş.

Neler yaptığımızdan kısaca bahsetmek istiyorum.

– Fatma ablamızla kuzum çok güzel vakit geçiriyorlar. İkimizde çok şanslıyız, Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın inş.

– Her ay adım adım dergisi gelince inanılmaz mutlu oluyor yavrum. Tabi kargo ofise gelince benim mutluluğum daha bi başka:) http://www.adimadim.com/tr-TR/ adresinen detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

– İşten eve döndüğümde kızımla doyasına vakit geçirmeye çalışıyorum. Neler yapabiliriz diye sürekli araştırıyorum inş. başarılı oluyorumdur.

– Bu aralar montessori egitimi epey ilgimi çekiyor. http://montessoriegitimi.blogspot.com . İlgili makaleleri okudukça buradan da paylaşacağım.

– Hikaye kitabı okumaktan çok zevk alıyor kuzum. Her gün kitap okuyoruz. Oyun hamurundan bebek yapıyoruz, çiçek yapıyoruz. Evde bi uçtan bi uca ip bağlayıp mandallarla çeşitli resimleri ipe asması için anne kız çaba harcıyoruz:) Resim defterimiz var, sürekli karalıyoruz:)

Biraz müsade…Yazmaya devam edeceğim:),

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>