«

»

Jul 09

Neler yapıyoruz?

Annelik çok farklı bişey. Ne kadar bunalsanız da onun o yüz ifadesine bakıp herşeyi unutuveriyorsunuz. Uyusun diye gözünün içine bakıyorsunuz, uyuyunca da uyansa da sevsem diye bakıyorsunuz.

2.ayımıza doğru hızla ilerliyoruz. Artık daha fazla uyanık kalıyoruz. Konuşulanları dinliyoruz, ara sıra cevap veriyoruz ( ıh, uu),  gülücüklerle cevap veriyoruz. Büyüyor, tatlılaşıyor, büyüdüğünü görmek hem sevindiriyor, hem hüzünlendiriyor.

Süt olsun diye her gün mutlaka 3 litre su, 2 bardak süt, 1 bardak rezene çayı, 1 bardak humana still-tea, 1 büyük dilim karpuz, 2 tabak meyve,  1 büyük tabak salata tüketiyoruz. Bir de olayın psikolojik boyutu var ki daha önemli. “Bol bol sütüm var, bebeğimi de  yetiyor” diye diye emzirmek çok önemli:)

Not: Diyetisyenim gece yatmadan önce 1 bardak salep içmemi önerdi. Gece boyunca bol bol sütüm oldu. Güzel kızıma afiyet olsun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>